Dostawa i zwrot

WYSYŁKA I DOSTAWA

Zamówienia realizujemy zgodnie z informacją podaną w procesie składania zamówienia, w ciągu 2-14 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia. Czas wysyłki jest uzależniony od tego czy dany produkt mamy w magazynie podręcznym czy zewnętrznym, Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail zawierający numer przesyłki, dzięki czemu będziesz mógł śledzić jej status.

KOSZTY DOSTAWY

Przesyłki realizujemy za pośrednictwem firmy InPost.

Paczkomat InPost – 12 zł , a darmowy przy zakupach powyżej 150 zł
Kurier InPost – 15 zł , a darmowy przy zakupach powyżej 200 zł
Kurier InPost Pobranie – 20 zł , darmowy przy zakupach powyżej 300 zł
Odbiór osobisty – za darmo 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Jako konsument masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 30 dni od momentu wejścia w posiadanie produktu bez podania przyczyny. O chęci zwrotu towarów poinformuj nas pisemnie. Możesz to zrobić korzystając z wzoru dostępnego TUTAJ. Pamiętaj, koszt odesłania towaru ponosi kupujący.

KIEDY OTRZYMAM ZWROT PIENIĘDZY?

Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, gdy w naszym sklepie zostanie odnotowany zwrot towaru, a środki zostaną zwrócone na Twoje konto bankowe. Zazwyczaj zajmuje to około 1-3 dni, po dostarczeniu towaru z powrotem do nas.

DODATKOWE INFORMACJE I PYTANIA

W razie dodatkowych pytań dotyczących dostawy lub zwrotu towaru, prosimy o kontakt z sklepem pod numer telefonu 602-327-897 lub kontakt e-mailowy na adres [email protected], gdzie jesteśmy do Twojej dyspozycji od 10.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku.