Imoje

iMoje to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS. Wszystkie najpopularniejsze metody płatności online w jednym miejscu!

Twisto – Kup teraz, zapłać za 21 dni!

  • Opcja późniejszej płatności – do 21 dni bez żadnych opłat
  • Bez logowania, autoryzacji, podawania numeru karty czy PESEL
  • Dostępna bez rejestracji dla klientów wszystkich banków

Co to jest Twisto?
Metoda zakupu, która pozwala Ci zapłacić za zamówienie po uprzednim sprawdzeniu go w domu. Bez rejestracji, podawania wrażliwych danych. Szybko, bezpiecznie i wygodnie!

Jak mogę skorzystać z Twisto?
Na etapie wyboru metody płatności wybierz Płacę online z imoje, a następnie Zakup z Twisto.

Kiedy i jak dokonuję płatności do Twisto?
Masz 21 dni na opłacenie zakupów od dnia złożenia zamówienia. Wszystkie niezbędne informacje otrzymasz mailowo.

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?
Twisto nic Cię nie kosztuje, płacisz jedynie za swoje zamówienie.

Najważniejsze cechy korzystania z Twisto:

Szybki zakup – jeden klik i gotowe! Bez rejestracji, zbędnych formularzy, podawania wrażliwych danych.

Bezpieczeństwo – robiąc zakupy w miejscach publicznych, nie musisz martwić się o podawanie wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej.

Komfort zakupów – nie chcesz kupić kota w worku? Kup z Twisto i sprawdź produkt zanim za niego zapłacisz.

Zapłać za zamówienie w ciągu 21 dni – rozplanuj sensownie swój budżet dzięki Twisto!

To nie jest pożyczka – zakup z Twisto nie wiąże się uciążliwym oprocentowaniem lub formalnościami.

Najważniejsze informacje o Twisto:

– Czy Twisto jest bezpieczne?

Twisto nie potrzebuje żadnych wrażliwych danych, aby podjąć decyzję o udostępnieniu klientowi usługi “Kup teraz, zapłać później”, więc nie wnosi żadnego ryzyka związanego z kradzieżą tych danych lub kradzieżą tożsamości klienta. Silnik Nikita, który jest podstawą działania Twisto, gwarantuje najwyższej jakości zabezpieczenia przeciw oszustwom oraz właściwą ocenę ryzyka. Dzięki temu przenosi ryzyko transakcyjne ze sklepu na Twisto.

– Jak mogę zwiększyć swój limit na korzystanie z Twisto?

Płatności Twisto na początku pomogą Ci zapłacić za twoje zakupy na kwotę od kilkunastu do kilkuset złotych. Jeśli będziesz spłacał/a należności wobec Twisto na czas, Twoja wiarygodność wzrośnie, a nasze algorytmy będa podnosić limit transakcji, które będziesz mógł/mogła realizować poprzez Twisto.

– Ile kosztuje korzystanie z Twisto?

Jeśli wpłacisz na konto Twisto należność za swoje zakupy w ciągu 21 dni od dokonania transakcji, Twisto świadczy usługę zupełnie za darmo! Jeśli będziesz chciał/a zapłacić za swoje zakupy później niż przed upływem 21 dni od transakcji naliczymy opłatę za opóźnienie w wysokośći 14% wartości zakupionego produktu w skali roku, oznacza to, że osoba, która dokona zakupu o wartości 100 zł i nie zapłaci za niego w ciągu 21 dni, po tygodniu od upływu tego okresu poniesie z tego tytułu 0,27 zł dodatkowych kosztów, po 2 tygodniach 0,54 zł, a po roku 14 zł. Pozwoli ona pokryć koszt kapitału, który ponosimy wykonując dla Ciebie usługę oraz koszty związane z obsługą przelewów. Będziemy informować Cię o zbliżającym się terminie płatności, aby pomóc Ci wpłacić pieniądze na czas.

– Jakie dane wykorzystuje Twisto?

Twisto korzysta z danych, które i tak pozostawiasz w sklepie robiąc w nim zakupy.

– Co zrobić jeśli nie mogę skorzystać z Twisto?

Jeśli z jakichkolwiek względów nie udało Ci się skorzystać z naszej usługi zostaniesz przekierowany do strony wyboru innych metod płatności. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy podany przez Ciebie adres jest na pewno poprawny.

– Jak Twisto radzi sobie z anulowanymi zamówieniami lub zwrotami?

Jeśli klient zdecyduje o zwrocie zamówienia według zasad określonych w regulaminie sklepu i sklep przyjmie zwrot, zarządzający sklepem przekazuje informację do Twisto
o częściowym/całkowitym anulowaniu zamówienia. Następnie Twisto wysyła mailowo do Klienta korektę potwierdzenia zamówienia z nową sumą do zapłaty lub z potwierdzeniem o całkowitym anulowaniu zamówienia.

BLIK

  • Metoda płatności najszybciej zdobywająca nowych użytkowników
  • Łatwa płatność w dwóch krokach – wystarczy przepisać kod z aplikacji swojego banku, a później potwierdzić transakcję na telefonie


Szybkie przelewy

  • Szybkie, w pełni automatyczne przelewy z rachunków
  • Z najpopularniejszych banków w Polsce bez przepisywania kwoty i danych odbiorcy – i bez pomyłek


Płatność kartą

  • Bezpieczne płatności kartami debetowymi i kredytowymi VISA, Mastercard i Diners Club