Zaznacz stronę

Damskie wysokie buty w turystyczne w góry Campus, CMP i Alpina

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

Wysokie damskie buty w góryto propozycja dla wszystkich Pań, którym zależy na najwyższej ochronie swoich stóp i kostki podczas górskich wycieczek. But za kostkę dużo lepiej ją trzyma, ograniczając możliwość urazu w przypadku potknięcia czy poślizgnięcia. Ważną cechą wysokich damskich butów jest również to, że są one uniwersalne – oprócz wszystkich partii gór możesz ich używać również do przemierzania lasów na przełaj czy po prostu jako wygodne buty zimowe do miasta.
W naszym sklepie internetowym skupiliśmy się na najciekawszych propozycjach wysokich damskich butów turystycznych znanych i sprawdzonych marek jak brytyjska Regatta, słoweńska Alpina a nawet powracający z gamą swoich fantastycznych butów kultowy Campus!

Damskie buty turystyczne Regatta technologie

Wśród damskich wysokich butów turystycznych Regatta warto zwrócić uwagę na serię SAMARIS. Są to buty projektowane dla Pań od wielu lat i cieszą się niesłabnącą popularnością. Ich sukces polega na połączeniu wysokiej jakościowo oddychającej i elastycznej cholewki skórzanej z autorską podeszwą X-LT. Całość zamknięta jest w zgrabnym, kobiecym bucie, który nie wygląda jak duży, szeroki trep. Nie musisz się również obawiać zmiennej, górskiej pogody.

Wodoodporna i oddychająca membrana w butach turystycznych

Dzięki wodoodpornej membranie Isotex używanej w damskich wysokich butach turystycznych Regatta niestraszne Ci będą nawet wielogodzinne ulewy, ani przemierzanie górskich strumyków lub leśnych błotnistych łąk. Ta autorska membrana odprowadza również świetnie wilgoć, dzięki czemu pozwoli Twojej stopie oddychać i zadba o odpowiedni balans cieplny przez cały rok użytkowania. Wśród oferty wysokich damskich butów turystycznych brytyjskiej marki Regatta warto odnotować także serie butów CLYDEBANK, HOLCOMBE czy KOTA. Są to modele butów trekkingowych przeznaczonych na niskie partie gór, bardzo wygodne i uniwersalne. Dzięki dobrze trzymającej się podeszwie z gumy węglowej pozwolą Ci spokojnie przemierzać ulubione górskie szlaki. Będziesz cieszyć się krajobrazem, bez obawy o bezpieczeństwo stawianych kroków.

Damskie buty turystyczne ze Słowenii ALPINA

Szukając wysokich damskich butów w góry nie można nie zwrócić uwagi na propozycję dla kobiet prosto z malowniczej Słowenii. Marka Alpina proponuje swój kultowy model produkowany od prawie dwudziestu lat w swojej własnej fabryce w Europie. Wysokie damskie buty Alpina TUNDRA to klasyka gatunku – pełna skóra, wodoodporna membrana i autorska podeszwa. Długie lata testów sprawiają, że ten damski turystyczny but za kostkę sprawdzi się praktycznie w każdym polskim paśmie gór , prowadząc Cię przed siebie i pozwalając cieszyć się świeżym, górskim powietrzem.

Damskie buty turystyczne CAMPUS

Na aktywnyturysta.pl pragniemy, byś miała szeroki wybór damskich butów turystycznych, w których wysoka jakość idzie z przystępną ceną. Dlatego zdecydowaliśmy się również zaprezentować Ci ofertę butów legendarnej polskiej marki CAMPUS, której buty nadal szyte są w Europie, w jednej z najlepszych fabryk mieszczących się w urokliwej krajobrazowo Rumunii.

Wysokie damskie buty trekkingowe Campus wyposażone zostały w wodoodporną membranę WaterProof, dedykowaną podeszwę z gumy węglowej oraz cholewkę będącą połączeniem skóry zamszowej i nylonowej siateczki. Są to górskie damskie buty które nie boją się żadnych wyzwań i za którymi stoją lata doświadczeń w szyciu bardzo wytrzymałych na ząb czasu treków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokich damskich butów turystycznych w naszym sklepie turystycznym!