Zaznacz stronę

DAMSKIE KURTKI TURYSTYCZNE, PRZECIWDESZCZOWE, ZIMOWE REGATTA, TRESPASS I DARE 2B

Wyświetlanie 1–30 z 214 wyników

Damskie kurtki w naszym sklepie turystycznym są podzielone w zależności od rodzaju i przeznaczenia. I tak znajdziecie tutaj przede wszystkim typowe kurtki przeciwdeszczowe dla turystów, kurtki 3 w 1, płaszczyki i lekkie kurteczki lifestylowe na miasto, kurtki narciarskie, zimowe kurtki ocieplane, puchówki i pikowane kurtki ocieplane.

Damskie kurtki Regatta dla najbardziej wymagających Pań

Najbardziej uniwersalnym rodzajem kurtek są kurtki 3 w 1. Taka kurtka składa się z 2 części, ale można ją nosić na 3 sposoby – dlatego właśnie 3 w 1. Kurtka zewnętrzna jest to zazwyczaj kurtka membranowa. Chroni przed wiatrem i deszczem, ale nie ma ocieplenia, dlatego nie izoluje od zimna. Podpinka z kolei jest dobrą izolacją. Chroni przed zimnem, ale nie przed wodą i wiatrem. W zestawie tworzą świetną kurtkę na zimę – ocieploną i wodoodporną. Każdy z tych elementów możemy nosić samodzielnie lub w zestawie, w zalezności od potrzeby i warunków zewnętrznych.

W naszej ofercie znajdziecie Panie również piękne płaszcze. Dzięki zastosowaniu technologii wykorzystywanych w turystyce płaszcze Regatta i Trespass zapewniają najlepszą ochronę przed złą pogodą.

Damska kurtka turystyczna powinna być w pełni wodoodporna i wiatroszczelna. Membrany Isotex i Tres-Tex zapewniają 100% ochronę przed wiatrem i deszczem. Niska waga tych kurtek nie obciąży za bardzo Twojego plecaka w przypadku ładnej pogody,a damska kurtka przeciwdeszczowa pozostanie wytrzymała i funkcjonalna nawet na przestrzeni wielu sezonów.

Zapraszamy do zakupu kurtek damskich Regatta i innych marek!

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię damska kurtka przeciwdeszczowa, kurtka zimowa Regatta, czy jakakolwiek inna – w naszej ofercie znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Najwyższa jakość wykonania i ogromna różnorodność wzorów, pozwoli Ci dopasować kurtkę do własnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu!