Softshelle

Softshell damski Regatta, Dare2B

Softshell damski to uniwersalny typ odzieży, który już wiele lat temu podbił serca kobiet używających odzieży turystycznej. Jest to materiał, który w dużej mierze chroni przed wiatrem, wytrzyma pierwszy deszcz i jest zarazem wysoce oddychający – pozwoli Ci więc zapewnić odpowiedni bilans cieplny, nawet podczas wysokiego wysiłku. Jest szczególnie polecany do biegania, na rower, w góry i nawet jako idealna kurtka na wiosenny wypad na narty. Kobiety doceniają kurtki i bluzy wykonane z materiału softshellowego. Cechuje je duża elastyczność – nie krępują więc ruchu w trakcie wysiłku, zapewniając Ci najwyższy komfort. Materiał zewnętrzny odpycha pierwsze krople wody, pozwalając na znalezienie schronienia w trakcie większej ulewy żebyś nie przemokła do suchej nitki. Dodatkowo, jest zewnętrznie impregnowany co zwiększa ochronę przed lekkim deszczem oraz zapobiega wnikaniu brudu w głąb materiału.

W naszej ofercie znajdziesz stonowane softshelle regatta i dare2b na co dzień, jak i bardziej rozbudowane na rower lub w góry. Pełne kieszeni lub w stylu minimalistycznym. Cienkie, lekko ocieplone, a także te, które posiadają od środka dodatkową warstwę polaru – wszystko po to, byś idealnie dopasował odzież pod swoje potrzeby oraz porę roku.
Damski softshell Regatta czy Dare 2b na pewno będzie dobrze leżał. Wybierz model odpowiedni dla Twojej sylwetki i wzrostu. W ofercie mamy również Duże rozmiary nawet EUR 46 – 54. ( XL,XXL,XXXL,5XL,6XL)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Damski softshell hybrydowy Regatta Cinley grafitowy

  Damski softshell hybrydowy Regatta Cinley grafitowy

  Promocja! 279,99  99,99 
 • Damska Kurtka Dare2b Circumspect W/Shl Czarny

  172,00 
 • Damska Kurtka softshell REGATTA Desoto III Czarny

  Damska Kurtka softshell REGATTA Desoto III Czarny

  Promocja! 479,99  149,99 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3