Zaznacz stronę

KOSZULKI TURYSTYCZNE I TREKKINGOWE DLA DZIECI REGATTA, DARE2B I TRESPASS

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Koszulki dla dzieci są bardzo ważnym elementem garderoby, tym bardziej, że są tak blisko ciała. Muszą być wygodne i miłe w dotyku dla młodej i delikatnej skóry. W ofercie naszego sklepu turystycznego znajdziecie ciekawe wzory i wiele kolorów koszulek dla dzieci. Dostępne rozmiary zaczynają się przeważnie od 104 cm i dochodzą do 170/176 cm. W zależności od marki i modelu.

Koszulki bawełniane – są idealne na co dzień. Bawełnę każdy zna i lubi. Bawełna jest wygodna i miła w dotyku. Najczęściej koszulki bawełniane mają dodatkowe aplikacje lub grafiki w różnych wzorach.

Koszulki szybkoschnące najbardziej docenią aktywne dzieci. Uszyte przeważnie z poliestru, który szybko odprowadza pot na zewnątrz, przez co skóra pozostaje sucha. Materiał jest specjalnie tkany w taki sposób. Włókna są z jednej strony cieńsze, a z drugiej grubsze. Cieńsza strona jest od środka. Grubsza strona, ta która ma większą powierzchnię i szybciej wysycha jest na zewnątrz. Dzięki takiej konstrukcji pot jest odbierany od skóry cieńszą stroną, wędruje na zewnątrz gdzie szybciej paruje i materiał cały czas schnie. Dodatkowo splot całości materiału nie może być zbyt gęsty, żeby nie ograniczał odprowadzania potu w postaci Pary wodnej na zewnątrz. Dlatego taka koszulka świetnie “oddycha” i szybko schnie.

Koszulki oddychające i techniczne dla dzieci dostępne w naszym sklepie są zaprojektowane i wyprodukowane przez firmy Regatta, Trespass i Dare2b.