Zaznacz stronę

KURTKI PRZECIWDESZCZOWE, MIEJSKIE TURYSTYCZNE I NARCIARSKIE DLA DZIECI,

Wyświetlanie 1–30 z 66 wyników

Kurtki dziecięce jakie mamy na naszej ofercie zapewnią Twojej pociesze ochronę przed najgorszymi warunkami pogodowymi. Śnieg, deszcz, ani wiatr już nie są groźne.Wszyscy wiemy, że najlepsza zabawa jest w deszczu i błocie 😉

Niestety zawsze jest problem jak ochronić dzieci przed wodą, wiatrem i wychłodzeniem. Większość kurtek dziecięcych marek Regatta, Trespass i Dare2b jest wyposażona w nieprzemakalną i nie przewiewną membranę. Membrana jest to cienka warstwa ochronna umieszczona pod materiałem zewnętrznym, która nie przepuszcza wody i wiatru do środka. Natomiast pozwala, żeby pot w postaci pary wodnej mógł się wydostać na zewnątrz. Membrany różnią się parametrami i jakością. Dlatego warto dowiedzieć się więcej na ich temat z naszego bloga przed ostatecznym wyborem.

Dziecięce kurtki narciarskie Dare2b dostosowano wyjątkowo dobrze do potrzeb dzieci. Streczowe membrany nawet do 20 000 g/m2/24h to standard w kolekcji narciarskiej. Taki parametr to najwyższy poziom oddychalności dostępny na rynku technicznej odzieży dla dzieci. Wszystkie kurtki narciarskie wyposażono w fartuchy śnieżne (tzw. śniegołapy), wewnętrzne kieszenie na telefon i drobiazgi. Często są kieszenie na google z małą szmatką do wycierania szkieł. Kieszeń na karnet w rękawie to praktycznie standard wyposażenia.

Kurtki ocieplane dla dzieci przeważnie są zrobione z syntetycznego materiału, żeby można go było łatwo i często prać. W końcu dzieci lubią się brudzić 😉 Dzięki trwałym materiałom z których uszyte są kurtki, nie ma problemu z częstym praniem. Nawet po wielu praniach, zachowują swoje właściwości, kolory i wygląd.