Zaznacz stronę

Dziecięcy softshell to uniwersalny typ odzieży dla aktywnych dzieci i młodzieży, który już wiele lat temu podbił serca rodziców użytkowników odzieży turystycznej. Softshell jest to materiał, który w dużej mierze chroni przed wiatrem, wytrzyma pierwszy deszcz i jest zarazem wysoce oddychający. Zapewni Twojemu dziecku odpowiedni balans cieplny, nawet podczas szalonych zabaw w lesie i na podwórku. Jest szczególnie polecany do biegania, na rower, do parku czy na plac zabaw wiosenną porą.

Softshell dziecięcy – najwyższa jakość dla młodego turysty

Kurtki i bluzy wykonane z materiału softshellowego cechuje duża elastyczność. Nie krępują więc ruchu w trakcie wysiłku, zapewniając najwyższy komfort. Materiał zewnętrzny odpycha pierwsze krople wody. To pozwoli na znalezienie schronienia w trakcie większej ulewy. Dodatkowo ten softshell jest zaimpregnowany od zewnątrz. Zwiększa to ochronę przed lekkim deszczem oraz zapobiega wnikaniu brudu w głąb materiału.

W naszej ofercie softshelli marek Regatta i Trespass znajdziesz klasyczne wzory dla dzieci i młodzieży na co dzień, jak i bardziej rozbudowane i techniczne z Dare2b na rower lub w góry. Pełne kieszeni lub w stylu minimalistycznym. Cienkie, lekko ocieplone, a także te, które posiadają od środka dodatkową warstwę polaru – wszystko po to, byś idealnie dopasował odzież pod swoje potrzeby oraz porę roku.

Zapraszamy do zakupu softshelli dziecięcych!

Softshelle dziecięce w naszej ofercie marek Trespass, Regatta i Dare2b – zapewnią one maluchowi najwyższy komfort podczas każdej wyprawy, a także ochronią przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki wysokiej estetyce i różnorodności produktów, każde dziecko znajdzie wśród nich coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu na softshelle dziecięce!