Zaznacz stronę

MESKIE KOSZULE TURYSTYCZNE I TREKKINGOWE

Męska koszula turystyczna to idealne rozwiązanie dla wszystkich Panów, którzy lubią się ubierać modnie, ale również wygodnie. Przygotowaliśmy szeroki wybór koszul – zarówno z krótkim, jak i długim rękawem. Każdy mężczyzna w zależności od potrzeb, może wybrać model dla siebie.

Męskie koszule turystyczne mogą być wykonane z materiałów syntetycznych, czyli charakteryzujących się szybkim odprowadzaniem potu i błyskawicznym schnięciem. Wersje klasyczne, bazujące na bawełnie i jej pochodnych, dzięki którym koszula świetnie się układa i jest przyjemna w noszeniu. Koszule syntetyczne lepiej sprawdzą się w lecie, w upały i podczas aktywności w górach. W ofercie posiadamy również koszule męskie z dodatkowym polarem od środka, które idealnie sprawdzą się na jesień i zimę, zastępując toporne i ciężkie bluzy bawełniane.

Wiele z męskich koszul turystycznych posiada również impregnację antybakteryjną. Dlatego materiał dłużej pozostaje świeży, nie przejmuje zapachów i nie śmierdzi. Krata, paski, wzory czy jednolita? Dzięki naszej ofercie, odnajdziesz swoją ulubioną wersję koszuli. Bez względu czy chcesz modnie wyglądać na co dzień, potrzebujesz technicznej i stonowanej odzieży do pracy czy wybierasz się z rodziną w góry, Koszula jest odzieżą wszechstronną i uniwersalną, pozwalająca nadać Ci dobry styl i wygląd gdziekolwiek się znajdziesz.

Męskie koszule turystyczne w ofercie marek Regatta, Trespass i Dare 2b

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28