Zaznacz stronę

MĘSKIE KURTKI TURYSTYCZNE, PRZECIWDESZCZOWE, W GÓRY, NA NARTY I NA MIASTO

Wyświetlanie 1–30 z 204 wyników

Kurtki męskie. Stare powiedzenie mówi, że „Nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania”. A podstawą każdego ubioru zawsze będzie kurtka membranowa. Jeśli planujesz wypad w góry, spacery z kijkami Nordic-Walking czy rowerową eskapadę za miasto, powinieneś zawsze zaopatrzyć się w dobrą, przeciwdeszczową kurtkę Regatta z membraną, która osłoni Cię zarówno przed deszczem, jak i przenikającym, zimnym wiatrem.

Dlaczego kurtka turystyczna Regatta?

Najważniejszą cechą takiej odzieży jest również jej oddychalność, czyli przepuszczanie nadmiaru potu na zewnątrz. Pozwoli Ci to zadbać o odpowiedni balans termiczny – zarówno w trakcie odpoczynku jak i w czasie intensywnego wysiłku. Modele kurtek, które prezentujemy wykonane zostały z różnych materiałów, aby móc dopasować je do swoich potrzeb. Znajdziecie tu modele ze stretchu – czyli mocno rozciągliwe, idealne na trekking, jak i klasyczne wykonane z wytrzymałego poliestru. Są również i takie, które zadowolą każdego minimalistę, kurtki Dare2b pakowane w kieszeń lub woreczek, mieszczące się w bocznej kieszonce plecaka czy przy ramie roweru.

Kurtki w naszym sklepie turystycznym są podzielone w zależności od rodzaju i przeznaczenia. Dlatego znajdziecie tutaj przede wszystkim typowe kurtki przeciwdeszczowe dla turystów, kurtki 3 w 1, parki i lekkie kurteczki lifestylowe na miasto, kurtki narciarskie, zimowe kurtki ocieplane, puchówki i pikowane kurtki ocieplane i różnego rodzaju kurtki hybrydowe.

Postaw na uniwersalność!

Najbardziej uniwersalnymi kurtkami są kurki 3 w 1. Czyli kurtka przeciwdeszczowa z ocieplaną podpinką z polaru, streczu, softshalla lub bluzy hybrydowej. Takiej kurtki męskiej możesz używać w 3 różnych wariantach w zależności od potrzeby. Kurtka zewnętrzna z podpinką razem jest najcieplejszą opcją. Chroni przed deszczem oraz wiatrem i dodatkowo izoluje od zimna. Sama kurtka zewnętrzna świetnie sprawdzi się na wionę i w jesieni na co dzień. Możemy ją zabrać w góry jako kurtkę chroniącą przed deszczem. Natomiast podpinki możemy używać w cieplejsze, bezdeszczowe dni jako samodzielnej bluzy.

Szeroki wybór i niskie ceny!

W naszej ofercie znajdziecie idealne rozwiązania, dopasowane do Waszych potrzeb – kurtki Regatta, które przeznaczone są przeważnie dla turystów i do użytku miejskiego, a także kurtki Dare2b, które są bardziej techniczne i zaawansowane. Najlepiej sprawdzą się jako kurtka przeciwdeszczowa w górach lub podczas treningu, biegania czy na rowerze.

Dbamy również o elegancję kurtek oraz ich różnorodność – zapraszamy więc do zapoznania się z różnymi wzorami i wariantami kolorystycznymi, które bez wątpienia dostosujesz do własnych potrzeb.