Zaznacz stronę

MĘSKIE SOFTSHELLE TURYSTYCZNE REGATTA, TRESPASS I DARE2B

Wyświetlanie 1–30 z 52 wyników

Męski Softshell to uniwersalny typ odzieży dla osób aktywnych. Już wiele lat temu podbił serca aktywnych użytkowników odzieży turystycznej. Jest to materiał miły w dotyku, który w dużej mierze chroni przed wiatrem. Wytrzyma pierwszy deszcz i jest zarazem wysoce oddychający. Pozwoli Ci zapewnić odpowiedni bilans cieplny, nawet podczas wysokiego wysiłku. Ochrona przed wiatrem oraz funkcja termoregulacyjna jest najważniejsza w sofshellach.

Dlaczego softshell męski?

Softshell szczególnie polecamy do biegania, na rower, trekking w górach i nawet jako idealną kurtkę na wiosenny wypad na narty. Męskie kurtki i bluzy wykonane z materiału softshellowego cechuje duża elastyczność – nie krępują więc ruchu w trakcie wysiłku, zapewniając Ci najwyższy komfort. Materiał zewnętrzny odpycha pierwsze krople wody, pozwalając na znalezienie schronienia w trakcie większej ulewy. Dodatkowo, jest zewnętrznie impregnowany co zwiększa ochronę przed lekkim deszczem oraz zapobiega wnikaniu brudu w głąb materiału.

W naszej ofercie znajdziesz stonowane softshelle turystyczne Regatta i Trespass. Regatta jest znana z tego, że tworzy odzież techniczną we wzorach dostosowanych do życia w mieście. Na pewno znajdziesz tutaj softshell idealny na miasto zaawansowany technologicznie.

Oryginalne rozwiązania dla najbardziej wymagających!

Szukasz czegoś bardziej zwariowanego i bardziej technicznego na rower lub do biegania po górach? Kolekcja softshelli Dare2b bedzie dla Ciebie zdecydowanie ciekawsza. Cienkie, lekko ocieplone, a także te, które posiadają od środka dodatkową warstwę polaru – wszystko po to, byś idealnie dopasował odzież pod swoje potrzeby oraz porę roku.

Męskie softshelle mamy w ofercie w również dużych rozmiarach do XL, XXL, XXXL, 5XL, 6XL – Regatta i Dare 2b. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą – softshelle męskie to rozwiązania na każdą wyprawę, które zapewnią Ci maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo.