Zaznacz stronę

TERMOSY TURYSTYCZNE I KUBKI TERMICZNE TERMITE, TRESPASS I REGATTA

Wyświetlanie 1–30 z 47 wyników

Termos to niezbędny atrybut każdego aktywnego turysty, który w trakcie przerwy w podróży, chce nacieszyć się gorącą herbatą lub kawą. Ciepły napój rozgrzewa zmarznięte i zmęczone ciało oraz pozwala na mały relaks przed dalszym wysiłkiem.

Termos turystyczny dla Ciebie!

Modele oferowane na naszej stronie posiadają doskonałą izolację termiczną, dzięki czemu utrzymają odpowiednią temperaturę nawet do kilkunastu godzin! Pozwoli Ci to napić się swojej ulubionej gorącej kawy o każdej porze dnia i w każdym miejscu. Abyś znalazł dla siebie idealne rozwiązanie, przygotowaliśmy wiele propozycji – od szczelnych kubków termicznych po rozbudowane, duże termosy dla dwóch czy trzech osób. Wszystkie wersje posiadają specjalną, antypoślizgową powłokę oraz zostały zaopatrzone w klasyczne, trwałe zakrętki z dodatkowym żłobieniem, dzięki któremu nie musisz odkręcać całego termosu. Pozwoli to dłużej utrzymać ciepło w środku oraz wygodniej nalać napój. Pamiętaj, aby każdy swój termos przed użyciem zalać na 2 minuty wrzątkiem – pozwoli to zachować odpowiednią barierę termiczną dla naszego właściwego napoju.

Kubki termiczne natomiast są praktyczniejszą wersją termosu. Wystarczy otworzyć i pić. Kubki termiczne marki Termite są w 100% szczelne i można je spokojnie przechowywać w plecaku czy torebce.

Termosy dostępna w naszej ofercie: Termite, Regatta i Trespass