Zaznacz stronę

BUTELKI TURYSTYCZNE WIELOKROTNEGO UŻYTKU NALGENE, REGATTA I TRESPASS

Wyświetlanie 1–30 z 55 wyników

Butelki turystyczne wielorazowego użytku wkroczyły do naszego życia na fali ekologicznego podejścia do środowiska. Dzięki regularnemu używaniu butelki na wodę nie kupujemy wody w sklepie. Nie produkujemy tyle plastikowych śmieci i chronimy przez to Ziemię. Naszą planetę. W ofercie naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości butelki Nalgene, które cieszą się ogromną popularnością wśród turystów i sportowców na całym świecie – będą towarzyszyć Ci podczas najbardziej pasjonujących wypraw oraz aktywności!

Butelka Nalgene – dla miłośników komfortu i ekologii

Turystyczne butelki Nalgene są coraz bardziej popularne również z powodu ich wszechstronności. Są zrobione z trwałego i nietłukącego materiału. Nie mają w sobie BPA, ani toksycznych związków. Są bezpieczne dla dzieci i dorosłych. Nie przenoszą, ani nie przyjmują zapachów.
W większości kranów woda jest zdatna do picia, a często jest to lepsza woda niż woda źródlana w plastikowych butelkach ze sklepu. Nigdy nie masz pewności czy woda butelkowana nie stała na słońcu, przez co uwolniły się do niej szkodliwe substancje z plastiku… Pamiętaj również o tym, że nie jest tak łatwo pozbyć się tych ton plastiku produkowanych przez ludzkość. Jeśli każdy człowiek wypijałby tak popularną 1,5 litrową butelkę wody ze sklepu, to naszą planetę zalałby plastik w bardzo krótkim czasie. Wystarczy spojrzeć na plamę plastiku pływającą po Oceanie Spokojnym, która jest przeogromna. Większa nie jednego kraju w Europie. Ratuj świat jaki nam pozostał i korzystaj z butelek turystycznych wielokrotnego użytku.

Zainwestuj w najlepsze butelki Nalgene i bądź EKO!

Butelka Nalgene to komfort podróżowania, stały dostęp do wody, a do tego ponadprzeciętna estetyka – zapraszamy do zakupu! Więcej na temat butelek NALGENE znajdziesz TU.

Bądź EKO i również dbaj o naszą planetę!