Zaznacz stronę

Kiedy zbliża się wieczór, a Ty jesteś w trasie musisz zapewnić sobie odpowiednie oświetlenie. Aby ręce były wolne, najlepszym rozwiązaniem będzie czołówka turystyczna. Jest poręczna, nie zajmuje dużo miejsca i przede wszystkim zapewnia świetną widoczność podczas pieszych, jak i rowerowych wycieczek. Będzie również niezastąpiona w piwnicy, garażu czy przy dłubaniu w aucie. Jednym słowem wszędzie tam gdzie potrzebujesz precyzyjnego i dobrego światła. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę czołówek turystycznych marek Trespass i Regatta. Firmy te, posiadają w swoim asortymencie zarówno modele podstawowe, jak i bardziej rozbudowane, dla wymagających użytkowników. Sprawdź nasze oświetlenie i czołówki na aktywnyturysta.pl!

Klasyczna latarka czołowa niezastąpiona w każdym domu.

Jeśli potrzebujesz poszukać czegoś w garażu lub wymienić jakąś część w aucie, sprawdź naszą ofertę czołówek Trespass Guidance. Ta klasyczna czołówka posiada 3 diody – w tym dwie białe i jedną czerwoną. Lekka konstrukcja tej latarki czołowej sprawi, że będzie bardzo wygodna w użyciu. Pozwoli Ci zwolnić ręce i poprawić widoczność wszędzie tam, gdzie nakierujesz swoje oczy. Wytrzymały i regulowany system pasków pozwoli dopasować tę czołówkę do każdego typu głowy

Mocne czołówki turystyczne, które rozświetlą Ci każdy szlak.

W naszej ofercie przygotowaliśmy również coś dla tych, którzy stawiają sobie i swojemu sprzętowi wysokie wymagania. Znajdziesz u nas profesjonalne czołówki turystyczne o mocy od 100 do nawet 250 lumenów. Tak mocny strumień światła pozwoli Ci rozświetlić teren na odległość nawet kilkudziesięciu kilometrów. Przedzierając się nocą przez las lub wędrując do późna na szlaku taka widoczność będzie nieoceniona. Nie ominie Cię żaden drogowskaz. Wśród modeli na które warto zwrócić uwagę jest m.in. czołówka Regatta CREE z mocą 100 lumenów i trzema trybami świecenia. Kolejną propozycją będzie latarka czołowa Trespass Blackout. Ten model jest naszym numerem jeden, gdyż posiada moc aż 250lm! Sama czołówka jest bardzo mała i schowasz jąnawet do małej kieszonki plecaka. Do tego wysoka wytrzymałość tworzywa pozwoli na zabezpieczenie jej przed przypadkowym uszkodzeniem.

Oświetlenie na campingu – praktyczne lampki stojące.

Na naszej stronie internetowej odnajdziesz również stojące lampki turystyczne, które przydadzą się podczas każdego campingu. Będą również niezastąpione jeśli będziesz chciał posiedzieć ze znajomymi trochę dłużej wieczorem w ogrodzie podczas wspólnego posiłku. W naszej ofercie mamy latarki marki Regatta – w tym m.in. serię HELIA. Są to świetne stojące lampki, o dużej i często regulowanej mocy. Możesz je wygodnie postawić na stoliku lub zawiesić na haku czy gałęzi. W naszej ofercie mamy również oświetlenie, które możesz przyczepić na magnes, a także mini-żarówkę na baterię, idealną do podwieszenia np. w namiocie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oświetlenia – czołówek oraz latarek campingowych na aktywnyturysta.pl!