Zaznacz stronę

Kiedy szusujesz po białym puchu, oprócz dobrego kasku powinieneś jeszcze zaopatrzyć się w porządne gogle narciarskie. Na szczęście przychodzimy z odsieczą! Mamy dla Ciebie profesjonalne gogle narciarskie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Znajdziesz u nas gogle takich marek jak szkocki Trespass oraz brytyjski Dare2b. Obydwie te marki mają za sobą lata doświadczeń w projektowaniu nie tylko odzieży narciarskiej, ale właśnie sprzętu jak gogle. Możesz być więc pewien, że znajdziesz u nas produkt w pełni profesjonalny, pełny atestów i filtrów. Dzięki temu Twoje oczy będą bezpieczne podczas odpoczynku na stoku.

Gogle z podwójną szybką najbezpieczniejszą wersją na nieprzewidziane sytuacje.

Na aktywyturysta.pl znajdziesz gogle dla dorosłych i gogle dla dzieci posiadające podwójną soczewkę. Dzięki temu, w przypadku niebezpiecznej wywrotki Twoje oczy będą bezpieczne. Soczewki są również elastyczne, co zwiększa ich trwałość i zapobiega pęknięciu, kiedy gogle będą schowane w kieszeni kurtki lub transportowane. W goglach Trespass i Dare2b oferowanych w naszym sklepie znajdziesz również modele z lustrzaną, a nawet opalizującą szybką.

Szeroki kąt widzenia w goglach narciarskich.

Abyś miał jak najlepszą widoczność przygotowaliśmy dla Ciebie szereg gogli narciarskich, w których znajdziesz panoramiczną szybkę. Dzięki niej, zwiększa się kąt widzenia. Lepiej dostrzeżesz nadjeżdżającego innego narciarze z boku i unikniesz niepotrzebnej kolizji. Jednocześnie będziesz miał pełną kontrolę nad tym co się dzieje wokół Ciebie. Wszystkie szyby w oferowanych przez nas goglach zostały również wyposażone w filtr UV 400. Chroni on Twoje oczy przed szkodliwym, wielogodzinnym słońcem.

Gogle narciarskie dla osób noszących okulary oraz gogle z wymienną, magnetyczną szybką.

Chcemy, by nasza oferta była dopasowana do Twoich upodobań oraz potrzeb. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest model Trespass BOND. Te uniwersalne gogle narciarskie dla dorosłych posiadają specjalną konstrukcję, pod którą możesz używać swoich okularów korekcyjnych. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogą lub nie chcą nosić soczewek. Warty Twojej uwag jest również oferowany przez nas model Trespass MAGNETIC. To gogle narciarskie 2w1. W zestawie otrzymujesz dwie szybki – jedną na mocne słońce, drugą na gorszą pogodę np. mgłę. Szybkę możesz w każdej chwili zdjąć dzięki specjalnym magnesom. Całość jest całkowicie bezpieczna i banalna w obsłudze. Takie rozwiązanie sprawi, że w przypadku nagłej zmiany pogody – szybko dopasujesz swoje gogle do odpowiednich warunków.

Kolorowe, elastyczne gogle narciarskie dla dzieci.

Na aktywnyturysta.pl znajdziesz również wielokolorowe, dziecięce gogle. Modele zostały zaprojektowane tak, by w pełni ochronić Twoją pociechę przed skutkami ewentualnego upadku. Szybki w goglach dziecięcych Dare2b i Trespass które oferujemy, są podwójne. Ich konstrukcja i użyte materiały sprawiają, że są również elastyczne. Nie pękną podczas zginania, jak i przechowywania np. w kieszeni kurtki. Dzięki wysokiej jakości filtrom UV 400 zabezpieczoną oczy Twojego dziecka przed męczącymi promieniami słońca.
To co – czas na stok! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gogli dla dorosłych i dzieci na aktywnyturysta.pl!