Zaznacz stronę

OKULARY TURYSTYCZNE

Wyświetlanie 1–30 z 36 wyników

Nie tylko latem trzeba chronić swoje oczy. Nawet zimą, mocniejsze słońce, szczególnie te odbijające się od śniegu, może być bardzo męczące. Okulary przeciwsłoneczne to w dzisiejszych czasach nie dodatek, a pozycja obowiązkowa dla wszystkich spędzających czas na świeżym powietrzu. Zarówno na mieście, na rowerze, w aucie czy podczas spacerów w górach. Wszędzie tam, gdzie Twoje oczy narażone są na silne działanie promieni słonecznych powinieneś zaopatrzyć się w dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne. W naszej ofercie znajdziesz okulary przeciwsłoneczne szkockiej marki Trespass. Dzięki dużemu doświadczeniu tej szkockiej firmy możesz mieć pewność, że modele przez nas oferowane posiadają w sobie wszystko co powinny mieć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okularów na aktywnyturysta.pl!

Pełna ochrona przed promieniowaniem dzięki komplecie filtrów.

W okularach dostępnych na naszej  stronie internetowej znajdziesz pełen zestaw filtrów. Wszystkie okulary Trespass które oferujemy posiadają filtr UV400. Jest to najmocniejszy typ filtra używany w okularach przeciwsłonecznych. Dodatkowo, okulary posiadają filtry UVA, UVB oraz UVC. Jednocześnie chronią przed wszystkimi typami promieniowania, docierającymi w większym lub mniejszym stopniu do naszej planety. Nie musisz się już obawiać dłuższej ekspozycji na słońcu, Twoje oczy z nami będą zawsze bezpieczne! Dodatkowo, w niektórych modelach odszukasz wielobarwną z zewnątrz soczewkę. Jest to powłoka revo. Innymi słowy – kilkanaście warstw dodatkowych filtrów chroniących przed słońcem i dających większy komfort szczególnie w bardziej nasłonecznionych miejscach. W okularach Trespass oferowanych przez nasz sklep internetowych znajdziesz również różne kategorie przyciemnienia. Wśród nich kategorię 2 oraz najbardziej popularną kategorię 3. Przy „trójce” słońce przepuszczane jest jedynie w zakresie od 8-18%. Jest to również ostatnia kategoria przyciemnienia, w której możesz prowadzić auto. Kategoria 4 jest już zbyt ciemna i ma prawnie zbyt niski stopień przepuszczalności światłą do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją.

Jeśli jeździsz autem lub kochasz łowić ryby, to wiesz, jak istotna jest polaryzacja w okularach przeciwsłonecznych. Polaryzacja to nic innego jak niwelowanie refleksu światła, odbijającego się od błyszczącej powierzchni – maski samochodu, kałuży, tafli jeziora. Dzięki okularom z polaryzacją możesz bezpiecznie jeździć autem i przyjemniej spędzać czas nad wodą.

Wytrzymały na pęknięcia poliwęglan.

Okulary Trespass które oferujemy w naszym sklepie posiadają często oprawki wykonane z poliwęglanu. Jest to tworzywo, które jest wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym pęknięcia. Możesz być więc pewien, że okulary przeciwsłoneczne z taką oprawką będą odznaczały się dużo większą wytrzymałością. Posłużą Ci długimi latami zachowując swoje wysokie walory estetyczne.

W naszej ofercie znajdziesz okulary przeciwsłoneczne w wersji klasycznej, na miasto, jak i te bardziej sportowe. Wśród modeli mamy okulary przeciwsłoneczne rowerowe oraz turystyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okularów przeciwsłonecznych na aktywnyturysta.pl!