Zaznacz stronę

PLECAKI Turystyczne, podróżnicze i sportowe REGATTA, TRESPASS,NATIONAL GEOGRAPHIC I CAMPUS

Wyświetlanie 1–30 z 151 wyników

Plecak turystyczny jest często niedocenianą częścią ekwipunku. A warto dobrze przemyśleć wybór dobrego plecaka, odpowiedniego do naszego stylu bycia ,podróżowania i wędrowania. Inny plecak będzie odpowiedni dla minimalisty, któremu wystarczy do przetrwania tylko scyzoryk i trochę wody. Inny plecak będzie potrzebny turyście, który lubi się wyspać na wygodnej macie samopompującej w ciepłym śpiworze. Każdy na podobną wyprawę spakuje całkowicie co innego 😉 W naszej ofercie znajdziesz najlepsze plecaki Campus, Regatta, Bergson oraz innych producentów, które spełnią Twoje oczekiwania podczas najbardziej wymagających wypraw!

Najlepsze plecaki Campus i nie tylko!

Wybierając się na wyjazd, powinieneś dobrze rozplanować, co zabierasz ze sobą. Abyś wszystkie niezbędne drobiazgi dobrze zapakował, niezbędny będzie przemyślany wybór odpowiedniego plecaka. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty wybór plecaków sportowych jak i turystycznych oraz miejskich. Plecaki CMP, Regatta i Bergson pozwolą Ci spakować się zarówno na jeden dzień, jak i na tygodniową wycieczkę. Z plecaków sportowych prezentujemy wersje z pojemnością od 2 litrów, z praktycznym workiem na wodę. Aż po 30-sto litrowe, idealne na pomieszczenie większej ilości rzeczy.

Jeśli poszukujesz wersji na rower lub na trekking w górach, odpowiednia będzie wersja plecaka CMP i Bergson z odpowiednim systemem wentylacji na plecach oraz szeregiem udogodnień w postaci pasa biodrowego i piersiowego, które nie tylko odciążają nasz kręgosłup, ale również zapobiegają przemieszczaniu się plecaka w trakcie ruchu. Duża ilość modeli została również zaopatrzona w specjalne, przeciwdeszczowe pokrowce, które uchronią Twoje rzeczy przed niespodziewaną ulewą.

Szeroki wybór i atrakcyjne ceny plecaków

Regatta i Trespass produkują plecaki na każdą kieszeń. Turystka, który ceni sobie dobry i porządny plecak w dobrej cenie na pewno wybierze jakiś z oferty tych marek.

Plecaki Bergson i Campus są wykonane bardzo precyzyjnie. Plecaki te są zaawansowane technologicznie i każdy szczegół jest dokładnie przemyślany. Każda kieszonka, linka i sprzączka ma swoje praktyczne zastosowanie. Zastosowanie najlepszego materiału w produkcji sprawia, że będą służyć Ci one przez wiele sezonów i będą towarzyszyć Ci podczas najpiękniejszych oraz najbardziej wymagających wypraw.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy i wybrania najlepszych modeli plecaków CMP oraz innych producentów!