Zaznacz stronę

PASY BIODROWE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pasy biodrowe zwane inaczej „nerkami” to wygodne i praktyczne saszetki przyczepiane w pasie. Możesz w nich przechowywać telefon, portfel, dokumenty i wszystkie inne akcesoria, które potrzebujesz mieć pod ręką. Są idealnym rozwiązaniem zarówno na co dzień, do pracy, jak i podczas wyjazdów. Pokochasz je szczególnie latem, ponieważ nie będziesz musiał nosić niewygodnych plecaków by zabrać na spacer najpotrzebniejsze rzeczy. Koniec z upychaniem po kieszeniach – niech wszystko ma swoje miejsce! W naszej ofercie znajdziesz pasy biodrowe takich marek jak CMP, Natinal Geographic oraz Bergson. Stawiamy na marki, które są w stanie zaoferować najciekawsze produkty w dostępnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pasów biodrowych na aktywnyturysta.pl!

Duża ilość kieszonek pozwoli Ci zabrać wszystko i zapewnićsobie wygodny dostęp do potrzebnych akcesoriów.

Nerki sprawdzają się w każdych warunkach. W naszej ofercie znajdziesz pasy biodrowe, które wykonane zostały przede wszystkim z wytrzymałych materiałów. Najczęściej będzie to mieszanka poliestru z ripstopem. Dzięki temu, materiał jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia czy przetarcia. Taka nerka posłuży Ci dużo dłużej i zawsze będzie świetnie wyglądać. Jest to również świetne miejsce do przechowywania rzeczy podczas koncertów czy festiwalów – np. Open’er Festival czy Pol&Rock Festival (dawniej Woodstock). Nie musisz się obawiać, że pozostawione np. w namiocie cenniejsze rzeczy znikną – lepiej zawsze je miej przy sobie!

Torby wykonane z plastiku odłowionego z oceanów.

Brzmi jak czcze gadanie? Nic bardziej mylnego! W naszej ofercie znajdziesz m.in. torby i pasy biodrowe marki National Geographic. Duża część jej serii produkowana jest z plastiku odzyskanego w procesie recyklingu. Sam plastik został odzyskany z oceanu. Decydując się więc na zakup pasów biodrowych czy toreb z Nationa Geographic masz świadomość, że przyczyniasz się do słusznej inicjatywy pomocy naszemu ekosystemowi!

Długi regulowany pasek pozwoli dopasować nerkę do każdej budowy ciała.

W naszej ofercie pasów biodrowych marek CMP, National Geographic czy Bergson znajdziesz modele z regulowanym paskiem. Pozwoli on dopasować nerkę do każdej budowy ciała jak i preferencji w noszeniu. Tym samym, nie musisz się obawiać, że saszetka się zsunie. Pozostanie na swoim miejscu podczas spacerów, jazdy na rowerze czy podskoków na koncercie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pasów biodrowych na aktywnyturysta.pl!