Zaznacz stronę

PORTFELE I SASZETKI

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

Jeśli potrzebujesz przechować swoje pieniądze, ważne dokumenty czy nawet zestaw kosmetyków na wyjazd służbowy to zainteresują Cię nasze portfele i saszetki. Na naszej stronie internetowej wybraliśmy dla Ciebie kilka propozycji, które pozwolą Ci na odpowiednie zabezpieczenie i przetransportowanie rzeczy. Dzięki temu, Twoje pieniądze czy karty bankomatowe będą bezpieczne, otulone w zgrabne i praktyczne opakowanie. Znajdziesz u nas portfele i saszetki takich firm jak Regatta, Trespass czy National Geographic. Każda z tych marek ma do zaoferowania dla Ciebie coś innego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą portfeli i saszetek na aktywnyturysta.pl!

Stylowe damskie portfele do przechowywania kart i gotówki.

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę stylowych, damskich portfeli na każdą okazję. Wśród nich znajdziesz m.in. model Regatta Elsie. Jest to klasyczny, damski portfel wykonany z wytrzymałego materiału. Sprawdzi się idealnie jako portfel na miasto lub jako pojemny portfel na wyjazd. Dzięki kilku wersjom kolorystycznym na pewno znajdziesz idealny portfel dla siebie.

Bezpieczna saszetka na pieniądze, która nie rzuca się w oczy.

Jeśli wyjeżdżasz za granicę, a nawet wybierasz się na spacer po turystycznym mieście powinieneś dobrze zabezpieczyć swoje pieniądze i dokumenty. Portfel schowany w tylnej części spodni czy w zewnętrznej, łatwo dostępnej kieszonce plecaka nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Dlatego wybraliśmy dla Ciebie świetny produkt marki Trespass – model Safeguard Money Belt. Jest to saszetka na pasku, którą zapniesz i schowasz z powodzeniem pod koszulką. Jasna, delikatna kolorystyka zleje się z kolorem skóry tworząc saszetkę niewidoczną. Schowasz w niej z powodzeniem banknoty czy ważne dokumenty i będziesz mieć je zawsze przy sobie. Jest to idealne rozwiązanie, aby zabezpieczyć swoje wartościowe rzeczy i nie pozwolić, by były widoczne dla niepożądanych oczu.

Praktyczna kosmetyczna na każdy wyjazd.

Jeśli wybierasz się w podróż służbową, czy po prostu masz nocować u znajomych, zawsze zabierasz swoje kosmetyki. Aby je wygodnie i bezpiecznie przechować przyda Ci się praktyczna kosmetyczka. Dlatego w naszym sklepie internetowym znajdziesz praktyczną kosmetyczkę dla mężczyzn i kobiet – Regatta Burford Wash Case. Wykonana została z wytrzymałego materiału

Praktyczne saszetki na ramię z dużą ilością kieszonek i przegródek.

Przygotowaliśmy również dla Ciebie ciekawą ofertę marki National Geographic. W niej, odszukasz m.in. fantastyczne saszetki na ramię z paskiem. Saszetki te będą idealne do zabrania ze sobą wszystkim niezbędnych rzeczy – na spacer, do pracy czy na wyjazd. Idealnie pomieszczą telefon, portfel, klucze i inne drobiazgi. Dzięki dużej ilości kieszonek będziesz mógł wszystko praktycznie rozlokować i mieć do tego wygodny dostęp.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą portfeli i saszetek na aktywnyturysta.pl!