Zaznacz stronę

Plecak nieporęczny? Nie lubisz nosić wszystkiego w kieszeniach? Nie ma problemu – mamy dla Ciebie torby na każdą okazję. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę toreb – od klasycznych toreb przez ramię, listonoszek, saszetek po torby sportowe. Dzięki temu będziesz mógł zabrać ze sobą wszystko co potrzebujesz – zarówno na krótki spacer na miasto lub wyjście do pracy, jak i na urlopowy wyjazd. W naszej ofercie znajdziesz torby na ramię marki National Geographic oraz torby sportowe marek CMP, Dare2b czy Regatta.

Warto zawsze mieć przy sobie to „coś”.

Na aktywnyturysta.pl znajdziesz szeroki wybór toreb marki National Geographic. Ta znana na całym świecie marka bazując na swoim doświadczeniu w podróżowaniu, stworzyła szereg produktów, w których zachwyci każdy szczegół. Torby z National Geographic odznaczają się nie tylko nietuzinkowym designem. Wykonane zostały z w dużej części z poliestrów, pochodzących z recyklingu. Produkty poddane recyklingowi to m.in. plastik wyławiany z oceanów. Tym samym, kupując torby National Geographic masz świadomość, że popierasz tych, którzy dbają o naszą planetę. W naszej ofercie mamy kilka serii toreb z National Geographic. Znajdziesz u nas serie Explorer, Stream, Pro czy Hybrid. Wierzymy, że każdy ma inne potrzeby, dlatego chcemy zaprezentować Ci wystarczający wybór, byś znalazł u nas dokładnie to, czego szukasz.

Plecak czy torba…a może plecak i torba w jednym?

Jeśli zawsze masz problem czy wygodniejszy będzie plecak czy poręczniejsza torba, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz m.in. model plecaka z serii Hybrid, marki NG. Ten plecak może pełnić w każdej chwili funkcję torby. We wnętrzu posiada fantastycznie rozplanowany każdy centymetr miejsca. Znajdziesz tutaj organizerem, kieszonki, przegródki czy paski. Wszystko co schowasz, będzie miało swoje miejsce, a Ty wygodniejszy dostęp. Szelki od plecaka możesz w każdej chwili schować i całości używać jako torby dzięki dołączonemu paskowi oraz praktycznym uchwytom.

Torba, która pakuje się sama w siebie.

Często borykamy się z problemem gdzie przechowywać te wszystkie torby turystyczne. Często na wyjeździe okazuje się, że musimy się przepakować, zabrać coś ze sobą z powrotem. Zwykle mało kto zabiera na wyjazd dodatkową torbę „na wszelki wypadek”. W końcu zajmuje ona sporo miejsca. Na szczęście, problem ten rozwiązały takie marki jak Regatta, Dare2b czy CMP. W ofercie tych firm znajdziesz u nas torby, które nieużywane kompresują się we własną kieszonkę. Jakaś to oszczędność miejsca i jakie to praktyczne! Wybierasz się na duże zakupy? A może pakujesz się na wyjazd? Zabierz ze sobą torbę, która nie zajmie Ci miejsca. Miej ją zawsze ze sobą na wszelki wypadek!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą toreb na aktywnyturysta.pl!