Zaznacz stronę

PLECAKI TYRYSTYCZNE BERGSON, NATIONAL GEOGRAPHIC, CMP, REGATTA I TRESPASS

Wyświetlanie 1–30 z 49 wyników

Plecaki turystyczne to bardzo obszerny temat wiedzy outdoorowej. Wybierając się na wyjazd, powinieneś dobrze rozplanować, co zabierasz ze sobą. Abyś wszystkie niezbędne drobiazgi dobrze zapakował, niezbędny będzie przemyślany wybór odpowiedniego plecaka. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty wybór plecaków sportowych jak i turystycznych. Pozwolą Ci one spakować się zarówno na jeden dzień, jak i na tygodniową wycieczkę z namiotem.

Z plecaków sportowych prezentujemy wersje z pojemnością od 2 litrów, z praktycznym workiem na wodę. Większe nawet 30-sto litrowe, idealne na pomieszczenie większej ilości rzeczy. Jeśli poszukujesz plecaka na rower lub na trekking w górach, najlepsza będzie wersja plecaka z odpowiednim systemem wentylacji na plecach.Dodatkowo przydatne będą udogodnienia w postaci pasa biodrowego i piersiowego, które nie tylko odciążają nasz kręgosłup, ale również zapobiegają przemieszczaniu się plecaka w trakcie ruchu. Dobry system nośny docenisz na pewno podczas dłuższych wypraw. Wiele z plecaków jest zaopatrzona w specjalne, przeciwdeszczowe pokrowce, które uchronią Twoje rzeczy przed niespodziewaną ulewą.
Wybierając plecak turystyczny dla siebie dobrze się zastanów w jakich warunkach będziesz go używał najczęściej. Czy lubisz mieć ze sobą dużo ekwipunku, czy raczej jesteś minimalistą. Jeśli chciałbyś zarazić swoją pociechę wycieczkami w góry, mamy w ofercie plecaki dla dzieci.
W ofercie naszego sklepu plecaki turystyczne marek Regatta, CMP, Trespass, Bergson i Dare2b