Zaznacz stronę

Jeśli wybierasz się na trekking w góry, wycieczkę po leśnych szlakach czy też na rodzinny camping nad jeziorem – z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta karimat, samopompujących mat, pompowanych materacy czy wygodnych podkładek do siedzenia.

Dzięki nim podwyższysz komfort swojego odpoczynku i snu w trakcie wyjazdu. Poniżej znajdziesz szalenie popularne samopompujące maty, które dzięki zawartej w środku specjalnej gąbce, same się pompują po odkręceniu zaworu! Jeśli wolisz klasyczny materac, przygotowaliśmy wersje jedno i dwuosobowe z przyjemnym materiałem na zewnątrz, który zastąpi Ci brak pościeli. Mamy również popularne wersje lekkich karimat z amortyzującą i trwałą pianką EVA, które doceni każdy kto poszukuje minimalizmu w podróży albo lubi ćwiczyć w domu. W naszej ofercie dostępne są również lekkie podkładki do siedzenia – w wersji z wygodną i lekką pianką lub samopompujące. Podnieś swój komfort na najwyższy poziom!

Ważne żeby to na czym śpisz w nocy było lekkie w ciągu dnia, kiedy musisz to nieść w plecaku przez wiele kilometrów. Natomiast w nocy ważne, żebyś się dobrze i wygodnie wyspał. Bez tego organizm nie wypocznie wystarczająco i kolejnego dnia nie docenimy uroków przyrody przez ziewanie i zmęczenie.

W ofercie posiadamy maty i karimaty marki Regatta oraz Trespass.