Zaznacz stronę

ŚPIWORY TURYSTYCZNE DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Aby komfortowo spać w namiocie, niezbędny jest dobrze dobrany śpiwór. Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę modeli, które zapewnią Ci odpowiedni i spokojny sen w nocy, a także odpoczynek w ciągu dnia. Na naszej stronie internetowej znajdziesz różne modele śpiworów.

Mumia – czyli zwężane ku dołowi oraz posiadające dodatkowy zagłówek, który możesz użyć jako poduszki lub osłony przed zimnem na głowę. Te wersje szczególnie polecane są dla zmarzluchów lub na wyprawy, gdyż w większości posiadają w swoich workach specjalne ściągacze, umożliwiające większą kompresję, a tym samym zmniejszenie bagażu.

Mamy również rozwiązania dla tych, którzy cenią klasykę – czyli śpiwory w wersji kołdry (koperty).Możesz je w każdej całkowicie rozpiąć, dzięki czemu posłużą jako dodatkowy koc w ciągu dnia. Ich zamki pozwalają dodatkowo połączyć dwa śpiwory w jeden – to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nawet nocą nie lubią się rozdzielać. Wszystkie modele śpiworów dostępne w naszym sklepie, posiadają syntetyczne wypełnienie. Możesz więc z nich korzystać przez większą część roku i w każdym, w tym nawet w wilgotnym środowisku.
W ofercie śpiwory marka Regatta.