Zaznacz stronę

craghoppers koszule dla podróźnikówCRAGHOPPERS – Odzież dla prawdziwych podróżników

Wyświetlanie 1–30 z 32 wyników

Craghoppers od ponad 50 lat zajmuje się produkcją odzieży dla podróżników i poszukiwaczy przygód docierających w najdalsze zakątki świata, gdzie poddają ją najpoważniejszym sprawdzianom i testom.

Najwyższa jakość koszul Craghoppers

Craghoppers rozpoczął produkcję odzieży outdoorowej w 1965 roku. Grupa zapaleńców z West Yorkshire z Anglii planowała wyprawę na Everest i potrzebowała zabezpieczenia, które wytrzyma najtrudniejsze warunki panujące w górach wysokich. Udało się zaprojektować ubrania, które były w stanie ochronić ich przed ekstremalnym zimnem. Przygotowania opłaciły się, ponieważ wyprawa osiągnęła szczyt Everestu. Ten moment można uznać za narodziny marki Craghoppers.

Brytyjska marka dla podróżników

Obecnie siedziba firmy mieści się w Manchesterze, gdzie nadal rozwijane są technologie używane do produkcji ubrań, które mają chronić naszych klientów przed niesprzyjającymi warunkami: czy to zimnem czy wysokimi temperaturami.Jak sami mówią o sobie:
„Nie lubimy osiadać na laurach. Jesteśmy pasjonatami przesuwającymi granice, a innowacyjność jest wpisana w nasze DNA.Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób podróżuje po całym świecie, o każdej porze roku i w różnych strefach klimatycznych. Mamy satysfakcję z tego, że obojętnie czy odbywasz wędrówki w górach Szkocji, obserwujesz niedźwiedzie polarne w Arktyce lub przedzierasz się przez dżunglę, my zaprojektowaliśmy właściwy zestaw odzieży odpowiedni dla Ciebie i warunków, w jakich przebywasz.

Jesteśmy dumni ze współpracy z Bear Gryllsem, w wyniku której produkujemy szeroką gamę odzieży opartej o jego własne projekty używanej potem przez niego w najbardziej ekstremalnych warunkach. Nasza innowacyjność i doświadczenie w połączeniu z głodem przygody Bear Gryllsa, zaowocowały satysfakcjonującą i udaną współpracą.

Wszystko, co robimy, jest wynikiem naszej pasji do podróży i różnego rodzaju aktywności. Żyjemy po to, by podróżować i wykorzystywać naszą wiedzę do tego, żeby mieć pewność, iż nasza odzież jest najlepszą z możliwych nie tylko dla nas, ale też dla naszych klientów.

Odzież odstraszająca komary i kleszcze

Rozwijamy produkcję technicznej odzieży outdoorowej oraz dla podróżników i poszukiwaczy przygód nieprzerwanie przez ostatnie 50 lat. Sami wyruszamy w świat w poszukiwaniu inspiracji do tworzenia innowacyjnej i lekkiej odzieży, która sprawdzi się zarówno w czasie monsunu, jak i ochroni nas przed ukąszeniami komarów”