Zaznacz stronę

regatta sklep internetowyREGATTA – ODZIEŻ TURYSTYCZNA DLA CAŁEJ RODZINY

Wyświetlanie 1–30 z 750 wyników

Regatta Great Outdoors to najbardziej rozpoznawalna i najpopularniejsza marka outdoroowa w Wielkiej Brytanii. Powstała w 1981 roku i od prawie czterdziestu lat podbija światowe rynki, dzięki swojej bogatej ofercie i odpowiedniej cenie dla wszystkich miłośników turystyki. Produkty pod marką Regatta znajdziesz już w ponad 70-ciu krajach na całym świecie, a dzięki temu że od początku do końca pozostaje w rękach rodzinnych, oferuje produkty dosłownie dla każdego.

Regatta – rozmiary dla każdego!

W jej ofercie znajdziesz odzież męską, damską i dziecięcą, a nawet specjalną kolekcję dedykowaną dla psów.
Męskie kurtki i polary produkowane są do rozmiarów nawet do 7XL. Damskie rozmiary są dostępne do rozmiaru 62 w wybranych modelach. Również dla dzieci jest szeroki wybór odzieży chroniącej przed złą pogodą i zimnem, już od rozmiaru EU 80, co pozwala każdemu małemu poszukiwaczowi przygód znaleźć coś dla siebie.

Regatta jest to brytyjska firma z Manchesteru. Oferuje odzież na miasto, jak i profesjonalną odzież turystyczną i sportową w teren i do aktywności na świeżym powietrzu, której nie powstydzi się największy entuzjasta górskich szlaków. Oprócz wodoodpornych kurtek, polarów, softshell czy hybrydowych bluz produkuje buty, akcesoria campingowe, w tym również oprócz namiotów rodzinnych – te dedykowane na bardziej ekstremalne wyprawy. W ofercie znajdziesz również duży wybór plecaków, śpiworów, latarek, mat samopompujących, czy letnich i zimowych czapek. Bez względu gdzie się wybierasz, ubierzesz się od stóp do głów.Aby sprostać największym wyzwaniom i niespodziewanej pogodzie, Regatta korzysta z technologii opartych na wysokich membranach (do 20.000 mm/24h), rozciągliwych i oddychających włóknach (Extol Stretch), a także rozwiązaniach uprzyjemniających komfort użytkowania jak szybkoschnące materiały, odzież z filtrem UV, specjalne repelenty odpychające wodę i brud czy antybakteryjne wykończenia.

Razem z Regatta dbajmy o planetę

Regatta była wielokrotnie nagradzana za swoją działalność, ochronę środowiska, dbałość o pracowników na każdym etapie czy choćby za innowacyjność. W 2012 roku firma uzyskała Królewską Nagrodę Przedsiębiorczości (Quenn’s Awards for Enterprise) – najbardziej prestiżową nagrodę w Anglii, przyznawaną za wybitne osiągnięcia na polu handlu międzynarodowego i innowacji. W późniejszych latach otrzymała ją jeszcze dwukrotnie. Dorobkiem firmy jest również szereg nagród i wyróżnień za etyczny handel, wysokie standardy produkcji i pracy w prawie stu fabrykach.

Duża część produkcji w fabrykach Regatta pochodzi z materiałów z recyklingu – przede wszystkim polary!
A w najbliższym czasie 100% produkcji odzieży casualowej będzie pochodziło z bawełny organicznej.