Zaznacz stronę

This-1 – batony energetyczne i proteinowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Marka This-1 pochodzi z Anglii i od samego momentu jej stworzenia była w pełni nakierowana na rynek outdoorowy i turystyczny. Batony This-1 zawierają w sobie składniki pochodzenia naturalnego, dobrane w taki sposób, aby dać Ci szybki i mocny zastrzyk energii do dalszego działania. Są z powodzeniem wykorzystywane w górach, podczas trekkingu, wspinaczki wysokogórskiej, jak i okazjonalnej turystyki. Pokochali je wszyscy, którzy nie zawsze mają czas lub możliwość na pełny posiłek i potrzebują szybkiego powrotu do formy.

Batony energetyczne This-1 – wysoka dawka energii w przemyślanej formie.

Produkty marki This-1 zostały przemyślane od A do Z. Nie tylko skład zasługuje tutaj na docenienie, również sama forma. Batony pakowane są hermetycznie, co zmniejsza ich wagę, objętość i pozwala zabrać ze sobą nawet wtedy, kiedy maksymalnie zmniejszamy nasz bagaż. Wszędzie tam, gdzie nie schowasz termosu z kawą, postawi Cię na nogi baton This-1. Co ciekawe, nawet opakowanie po batonie This-1 podlega w pełni recyklingowi.

Wysoka zawartość białka, węglowodanów i tłuszczy.

Batony energetyczne This-1 zawierają wysoką zawartość białka, węglowodanów i tłuszczy. Te cenne składniki to prawdziwe paliwo dla Twojego organizmu. Postawią Cię szybko na nogi, dadzą nie tylko siłę, ale i zapał do działania. Naturalne składniki, ręczne wykonanie i brak konserwantów. To wszystko charakteryzuje batony This-1 i całkowicie deklasuje konkurencję. Batony energetyczne This-1 to must have na każdą, nawet ekstremalną wyprawę.

Batony This-1 nie zamarzają, nie roztapiają się w słońcu i można je jeść pod wodą.

Ciekawostką jest to, że batony energetyczne nie zamarzną nawet w Himalajach przy -40°C. Nie rozpuszczą się w pustynnym słońcu przy +50°C. Korzystają z nich również nurkowie, którzy spędzają wiele godzin pod wodą, ponieważ Batony This-1 nie rozpuszczają się podczas jedzenia nawet pod wodą. Takie ekstremalne pole możliwości da Ci właśnie marka This-1. Gdziekolwiek będzie, cokolwiek będzie się działo, będziesz mógł szybko odzyskać energię dzięki This-1.

Składniki pochodzenia naturalnego.

W batonach energetycznych This-1 znajdziesz wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Wśród nich warto wymienić : słonecznik, orzeszki ziemne, czarna porzeczka, pistacja, nerkowiec, migdały, orzechy laskowe, dynia, czekolada, miód. Batony posiadają od 40-77% orzechów i zapewnią Ci potężny zastrzyk energii nawet do 2-3 godzin!

Batony bezglutenowe.

Wszystkie batony energetyczne This-1 są bezglutenowe. Dzięki temu, osoby uczulone na gluten nie muszą odmawiać sobie przyjemności ze spożycia cennego źródła energii. Gluten, czyli mieszanka białek gluteniny i gliadyny występuje w ziarnach niektórych zbóż – np. pszenicy, żyta czy jęczmienia. Nie ma dotąd jednoznacznej odpowiedzi dlaczego gluten szkodzi, nie mniej są grupy osób, wśród których spożywanie produktów z glutenem jest niewskazane. To m.in. osoby cierpiące na celiakię lub posiadającą alergię na gluten. Dlatego też batony energetyczne This-1 są w pełni bezpieczne dla osób nietolerujących glutenu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą batonów energetycznych This-1 na aktywnyturysta.pl!