Zaznacz stronę

marka turystyczna trespassTRESPASS – ODZIEŻ TURYSTYCZNA I OUTDOOROWA

Wyświetlanie 1–30 z 468 wyników

Szkocka firma Trespass, to marka, z którą nie raz zetknął się każdy entuzjasta aktywnego wypoczynku. Początki marki sięgają Glasgow i 1938 roku, kiedy to kilkunastu pracowników firmy Jacobs & Turner Ltd. szyło odzież i mundury dla różnych organizacji. Poprzez kilkadziesiąt następnych lat, ewolucja i rozwój zaowocowały rozszerzeniem działalności, by już od 1977 roku firma produkowała odzież outdoorową, w tym przeciwdeszczowe kurtki czy anoraki.

Złoty czas nastąpił w latach 80-tych, dzięki zwiększeniu eksportu i rozwoju międzynarodowej sieci, w 1984 roku oficjalnie powstała marka Trespass, jako firma produkująca profesjonalną odzież turystyczną, w tym buty trekkingowe, plecaki czy inne akcesoria.

Technologie sprawdzone w górach

Przez następne dwadzieścia lat, marka systematycznie rozwijała sieć sprzedaży na Wyspach BRYTYJSKICH, skupiając się również na opracowywaniu i rozpowszechnianiu własnych technologii i innowacyjnych rozwiązań w odzieży outdoorowej. Wynikiem czego są własna wodoodporna i oddychająca membrana Tres-tex® czy technologie pozwalające utrzymać odpowiedni balans cieplny użytkownika i wysoki komfort w trakcie wysiłku jak: Duoskin®, Coldheat® czy AirTrap®.XXI wiek to czas, kiedy ekspansja marki pozwoliła na otworzenie w 150-tego sklepu Anglii. Rynek polski przywitał po raz pierwszy firmę Trespass w Gdańsku, w 2014 i od tamtego czasu jest dobrym podłożem dla rozwoju tej szkockiej firmy turystycznej na terenie całego kraju.

W ofercie marki Trespass znajdziemy odzież zarówno dla kobiet i mężczyzn, dzieci od drugiego roku życia, a nawet specjalną ofertę dedykowaną czworonożnym, włochatym przyjacielom.

Szeroka oferta dla każdego turyty

Firma proponuje swoich miłośnikom m.in. : kurtki przeciwdeszczowe, softshelle, spodnie trekkingowe, kurtki puchowe i zimowe, odzież na narty i snowboard, buty turystyczne oraz sportowe, sprzęt i akcesoria campingowe w tym również odzież odstraszającą owady, a także szeroki wybór turystycznych gadżetów, których nie powstydzi się najbardziej zaprawiony w boju wędrowiec. Jeśli jednak nie jesteś aktywnym turystą, a raczej mieszczuchem, który docenia technologiczne dodatki w codziennej odzieży – i tutaj znajdziesz coś dla siebie. Szeroki wybór wodoodpornych kurtek w lekkim stylu, casualowych spodni czy bluz, pozwoli Ci korzystać z outdoorowych technologii w miejskiej dżungli.

Bez względu czy wybierasz się na tygodniowy trekking po górach, rodzinny camping, rowerową eskapadę czy po prostu pracujesz na świeżym powietrzu – marka Trespass zaoferuje Ci profesjonalną odzież i sprzęt, by każdy dzień był nową przygodą.

Już dziś pozwól sobie na odrobinę luksusu, w niskiej cenie. To właśnie oferuje Ci szkocka marka Trespass.