Dare 2b firends

Dare 2b to firma powstała w 2001 roku z ramienia Regatty, jako sportowa marka premium. Jest idealnym uzupełnieniem swojej firmy matki, w odzież dedykowaną dla tych, dla których aktywność fizyczna jest priorytetem i ulubioną formą spędzania wolnego czasu. W skład oferty wchodzą przeciwdeszczowe kurtki, wodoodporne i szybkoschnące spodnie, softshelle, hybrydy, kurtki z naturalnym puchem oraz z wełną z alpaki,miejskie i rowerowe koszulki, obuwie na co dzień oraz do biegania, a także akcesoria,w tym plecaki,saszetki i nerki.

Marka jest mocno rozbudowana pod kątem technicznym, a także oferuje wysokiej jakości profesjonalne produkty. Jak przystało na porządną firmę sportową znajdziesz tutaj – odzież na narty oraz snowboard, w tym ocieplane wodoodporne kurtki, spodnie, a także zimowe czapki, rękawice czy bieliznę termoaktywną. W kolekcji wiosenno-letniej dostępny jest szereg oddychających koszulek, spodni do ćwiczeń czy profesjonalnej kolekcji kolarskiej, którą sygnowały gwiazdy dwóch kółek jak Oscar Pereiro czy Michał Kwiatkowski. Znajdzie tu więc dla siebie odzież zarówno amator, jak i profesjonalista.

Dare2b wypracowało szereg własnych technologii, w tym wodoodporne membrany o parametrach sięgających do 20.000mm/24h, rozciągliwe, szybkoschnące włókna w spodniach czy softshellach, technologie analizujące ruch w kurtkach narciarskich czy hybrydowe łączenie wypełnień syntetycznych z wełną z alpaki. Firma jest również jednym z pionierów wykorzystujących absorbujący i przewodzący ciepło grafen w koszulkach termoaktywnych. Szczyci się też wykorzystywaniem płaskich szwów w większości modeli, autorskiej technologii odblaskowej w odzieży rowerowej czy technicznych połączeń klasycznej bawełny z rozciągliwym elastanem w odzieży miejskiej.

Bez względu czy szukasz odzieży na co dzień, na siłownie, do biegania czy na spacery z kijkami Nordic-Walking, jesteś zapalonym narciarzem lub przemierzasz dziesiątki kilometrów na rowerze – Dare 2b zaproponuje Ci pełen komplet niezbędnej do aktywnego wypoczynku odzieży, w przystępnej cenie.