Regatta family

Regatta – brytyjska marka rodzinna

Regatta Great Outdoors to najbardziej rozpoznawalna i najpopularniejsza marka outdoroowa w Wielkiej Brytanii. Powstała w 1981 roku i od prawie czterdziestu lat podbija światowe rynki, dzięki swojej bogatej ofercie i odpowiedniej cenie. Produkty tej firmy znajdziesz już w ponad 70-ciu krajach na całym świecie, a dzięki temu że od początku do końca pozostaje w rękach rodzinnych, oferuje produkty dosłownie dla każdego. W jej ofercie znajdziesz odzież męską, damską i dziecięcą, a nawet specjalną kolekcję dedykowaną dla psów. Rozmiarówka dla dorosłych produkowana jest do rozmiarów nawet 7XL, a dla dzieci od 6miesiąca życia, co pozwala każdemu znaleźć w niej coś dla siebie.

Ta brytyjska firma z Manchesteru oferuje odzież na miasto, jak i profesjonalną kolekcją turystyczną w teren, której nie powstydzi się największy entuzjasta górskich szlaków. Oprócz wodoodpornych kurtek, polarów, softshelli czy hybrydowych bluz produkuje buty, akcesoria campingowe, w tym również oprócz namiotów rodzinnych – te dedykowane na bardziej ekstremalne wyprawy. W ofercie znajdziesz również duży wybór plecaków, śpiworów, latarek, mat samopompujących, czy letnich i zimowych czapek. Bez względu gdzie się wybierasz, ubierzesz się od stóp do głów.

Aby sprostać największym wyzwaniom i niespodziewanej pogodzie, Regatta korzysta z technologii opartych na wysokich membranach (do 20.000mm/24h), rozciągliwych i oddychających włóknach (ExtolStretch), a także rozwiązaniach uprzyjemniających komfort użytkowania jak szybkoschnące materiały, odzież z filtrem UV, specjalne repelenty odpychające wodę i brud czy antybakteryjne wykończenia.

Regatta była wielokrotnie nagradzana za swoją działalność, ochronę środowiska, dbałość o pracowników na każdym etapie czy choćby za innowacyjność. W 2012 roku firma uzyskała Królewską Nagrodę Przedsiębiorczości (Quenn’s Awards for Enterprise) – najbardziej prestiżową nagrodę w Anglii, przyznawaną za wybitne osiągnięcia na polu handlu międzynarodowego i innowacji. W późniejszych latach otrzymała ją jeszcze dwukrotnie. Dorobkiem firmy jest również szereg nagród i wyróżnień za etyczny handel, wysokie standardy produkcji i pracy w prawie stu fabrykach.

Do Grupy Regatta Great Outdoors wchodzą : Regatta, Regatta Professional, Dare2b, Craghoppers oraz Hawkshead.

Produkty Rregatta dostępne w naszym sklepie.