ternos w zimie termite
termos w zimie termite

Termite , to rodzima, polska firma, którą zna każdy wielbiciel gorących napojów na swoich wyprawach. Marka już od kilkunastu lat, dzięki skupieniu się wyłącznie na najwyższej jakości używanych materiałów, jest doceniana nie tylko przez szerokie grono swoich fanów, ale również podczas konkursów, targów i niezależnych testów.

W ofercie marki znajdziesz różnej wielkości termosy, kubki termiczne, pojemniki do przechowywania żywności w odpowiedniej temperaturze, kubki turystyczne, niezbędniki, zestawy menażek, patelni, czajników oraz inne akcesoria outdoorowe, w tym wysokiej klasy dmuchane materace.

Już od wielu lat marka Termite dąży do bycia niekwestionowanym liderem w swojej branży, od wielu lat nie używa w swoich menażkach aluminium, które pod wpływem ciepła się rozpuszcza i uwalnia, przenosząc związki glinu do organizmu. Zastąpiła je stalą nierdzewną i stalą chirurgiczną, dzięki czemu masz gwarancję, że użyte materiały będą nie tylko najwyższej jakości i posłużą Ci długimi latami, ale będą przede wszystkim bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

Seria termosów Warhead spełnia jedną z najbardziej rygorystycznych europejskich norm EN 12546-1. Między innymi z tego powodu termosy Termite Warhead były używane podczas Zimowej Narodowej Wyprawy na K2 2017/2018. W niezależnym teście Magazynu Górskiego termosy Termite uzyskały pierwsze miejsce, dzięki najlepszym właściwościom termoizolacyjnym – po 12h temperatura płynu wynosiła aż 65 stopni celcjusza! Pozwala to stawiać tę polską firmę na ścisłym podium wśród producentów kubków i termosów, a Tobie zagwarantować zawsze gorący napój, bez względu na to, gdzie się znajdziesz.

Wszystkie kubki termiczne tej polskiej firmy są niezawodne pod względem trwałości i przede wszystkim szczelności. Modele dostępne na naszej stronie posiadają systemy przykrywek zapobiegających nieumyślnemu wylaniu napoju, co jest szczególnie istotne przy transportowaniu kubka w plecaku czy samochodzie. Kubki dostępne są w pojemnościach już od 350ml aż do 1,5l, co pozwoli Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie i swojej rodziny.

Sprawdź produkty marki Termite na naszej stronie.