Zaznacz stronę

SKLEP TURYSTYCZNY

AKTYWNYTURYSTA.PL

Nasz sklep turystyczny jest oficjalnym dystrybutorem marek: Regatta , Campus, Dare 2b , Trespass , CMP, ALPINA, ATSKO , STORM, BERGSON, GATTA ACTIVE, NALGENE, TERMITE, NATIONAL GEOGRAPHIC.

Istniejemy od 2015 roku i z sukcesami prowadzimy sklep stacjonarny w Galerii Graffica w Rzeszowie (www.outletgraffica.pl) oraz ten sklep internetowy.

 

Masz pytania?

Odezwij się do nas pod numer telefonu 575-998-179 lub napisz na adres [email protected]

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 10.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku.

Zawsze możesz do nas napisać na FB
m.me/aktywnyturysta
Polub naszą stronę na Facebook’u
https://www.facebook.com/aktywnyturysta

Nasz stacjonarny sklep turystyczny znajduje się w Galerii Graffica w Rzeszowie przy pl. płk. Lisa Kuli 19 (obok EMPIKu)

Sklep turystyczny i podróżniczy

AktwynyTurysta.pl to sklep turystyczny i podróżniczy. Został stworzony dla ludzi aktywnych, dla wszystkich turystów, biegaczy czy spacerowiczów. Dla każdego, kto ma chęć wyjść na zewnątrz i spędzić chociaż chwilę na świeżym powietrzu, korzystając z uroków i zalet outdooru. Dla tych, co niekoniecznie chcą zdobywać najwyższe szczyty Himalajów, za to chętnie spędzą miło czas na biwaku ze znajomymi, weekend w Tatrach czy Beskidach, zabiorą dzieci na plac zabaw, nie martwiąc się tym, że pociechy zmarzną lub przemokną albo po prosty mają ochotę przespacerować się z psem lub kijami Nordic Walking po parku. Każdy, niezależnie do wieku – senior, dorosły czy dziecko, znajdzie u nas coś dla siebie!

Nasza bliska współpraca z markami takimi jak Regatta, Dare 2b, Capmus CMP czy Termite pozwala nam dostarczyć produkty wysokiej jakości w najlepszych cenach oraz najszerszym asortymencie.

W naszym asortymencie znajdziesz buty turystyczne męskie i damskie, które zapewnią Ci wygodę podczas przemierzania szlaków górskich. Odzież narciarska również nie jest nam obca. Sami testujemy kurtki narciarskie i spodnie narciarskie oraz wszystkie niezbędne dodatki takie jak kaski, gogle, rękawice narciarskie czy bieliznę termiczną i polar. Jeśli jesteś bardziej doświadczonym turystą,  na pewno skorzystasz z oferty świetnych spodni softshell i kurtek softshell. Wszystko, co chcesz zabrać na poszukiwanie przygody spakujesz w wygodny i pojemny plecak turystyczny.

W zimne dni na zewnątrz docenisz ciepłą herbatę w termosie lub kubku termicznym, a na lato polecamy Ci EKO butelki wielokrotnego użytku bez BPA.  Jadąc na biwak przyda Ci się namiot, karimata i oświetlenie, a w chłodne noce docenisz ciepło śpiwora. Jeśli jesteś biegaczem to wiesz, jak ważne jest lekkie ubranie. Lekkie kurtki biegowe są bardzo ważne podczas deszczowego treningu. Sklep AktywnyTurysta.pl to najlepsze miejsce dla wszelkiego rodzaju podróżników, turystów i biegaczy.

 

AktywnyTurysta.pl – sklep turystyczny na każdą przygodę!

O sprzedającym – pozostałe informacje

Sprzedawcą jest MAK MEDIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rzeszowie, pl. płk. Lisa Kuli 19, 35-025 Rzeszów zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000812398, NIP: 6793192172, REGON: 384798262, kapitał zakładowy 50 000,00 zł.

 

Sprzedawca poniżej wskazuje dodatkowe informacje dla Klienta

 1. Dostawa Towarów jest ograniczona do terytorium Rzeczpospolitej Polski i jest dokonywana na adres wskazany przez Klienta.
 2. Koszty i formy dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.
 3. Sprzedawca w opisie Towaru informuje o terminie dostawy i realizacji zamówienia, który liczony jest w dniach roboczych zgodnie zpkt. 5.
 4. Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki,cła oraz wszelkie inne składniki.
 5. Klient może wybrać następujące metody płatności:
  1. gotówką za pobraniem, płatność dostawcy przy dokonywaniu dostawy (w tym przypadku realizacja Zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia i skompletowaniu Zamówienia);
  2. gotówką przy odbiorze osobistym – płatność w punkcie odbioru osobistego Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Sprzedawcy);
  3. płatność elektroniczna Moje realizowana przez ING Bank Śląski z siedzibą w Katowicach (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia oraz po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu agenta rozliczeniowego o dokonaniu płatności przez Klienta, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po skompletowaniu Zamówienia);
  4. system płatności ratalnych „Raty Od.nowa”, obsługiwany przez BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Suwak 3, 02-676 Warszawa albo system płatności ratalnych „Raty PayU” obsługiwany przez PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu ul. Grunwaldzka 186 60-166 Poznań (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia oraz po otrzymaniu od odpowiednio BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie albo PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu płatności za Zamówiony Towar).
 6. Sprzedawca w opisie Towaru informuje Klienta o terminie w jakim jest on zobowiązany dokonać płatności za Zamówienie. W przypadku braku płatności przez Klienta w terminie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, Sprzedawca po uprzednim bezskutecznym wezwaniu do zapłaty z wyznaczeniem stosownego terminu może odstąpić od umowy sprzedaży na podstawie art. 491 Kodeksu Cywilnego.
 7. Klient będący konsumentem posiada możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń poprzez złożenie skargi za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.
 8. Administratorem Danych Osobowych Klientów jest Sprzedawca.
 9. Dane osobowe zbierane w Sklepie są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówienia złożonego przez Klienta.
 10. Sprzedawca dokłada szczególnych starań w celu ochrony prywatności i informacji przekazanych mu, a dotyczących Klientów Sklepu. Sprzedawca z należytą starannością dobiera i stosuje odpowiednie środki techniczne zabezpieczające dane osobowe.
 11. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, a także może zwrócić się do Sprzedawcy  z pisemnym żądaniem usunięcia podanych wcześniej danych osobowych ze zbioru danych prowadzonego przez Sprzedawcę.
 12. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Sprzedawcą a Klientem, który jest konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego. W pozostałych przypadkach rozstrzyganie ewentualnych sporów zostaje poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Sprzedawcy.
 13. W sprawach dotyczących sprzedaży nieuregulowanych w informacjach podawanych przez Sprzedającego oraz regulaminach serwisu www.allegro.pl mają zastosowanie przepisy prawa polskiego.
 14. Klient zobowiązany jest w szczególności do niedostarczanie treści bezprawnych.

Kurtki
męskie

Spodnie
męskie

Buty
turystyczne

Plecaki
i torby

Damskie
kurtki