Zaznacz stronę
bezproblemowe uwzględnianie reklamacji

Reklamacje i rękojmia

Wszystkie towary zakupione w sklepie turystycznym aktywnyturysta.pl objęte są ustawową odpowiedzialnością sprzedawcy za zgodność towaru z umową.

W razie wykrycia jakiejkolwiek wady materiałowej/ wykonawczej lub też innego rodzaju niezgodności z zawartą umową– prosimy o wypełnienie zgłoszenia reklamacyjnego, w którym będzie wyszczególniony powód reklamacji i okoliczności jej powstania oraz kiedy te okoliczności wystąpiły.

Towar odsyłany do oględzin musi być czysty. Razem z odsyłanym produktem musi zostać załączony dowód zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz podpisane zgłoszenie reklamacyjne.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przez sprzedawcę produktu oraz poprawnie wypełnionego zgłoszenia reklamacyjnego.

Wszelkie reklamacje rozpatrywane są zgodnie z obowiązującymi normami prawnym.

W przypadku uwzględnienia reklamacji:

  •  Sprzedawca nieodpłatnie naprawi lub wymieni towar na nowy;
  • W przypadku braku możliwości wymiany towar, Sprzedawca gwarantuje zwrot kwoty równej cenie, jaką zapłacił Klient. Pieniądze zostaną wysłane przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta  najpóźniej w terminie 14 dni od momentu rozpatrzenia reklamacji.

Gwarancja nie dotyczy szkód spowodowanych:

  • niefachowym używaniem towaru,
  • uszkodzeniem mechanicznym albo normalnym użytkowaniem,
  • uszkodzeniem ogniem i innymi żywiołami,

Jeśli masz uwagi do zamówionego towaru lub stwierdzasz jego niezgodność z umową – poinformuj nas o tym ! Odniesiemy się do Twojego roszczenia oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 

 

Kurtki
męskie

Spodnie
męskie

Buty
turystyczne

Plecaki
i torby

Damskie
kurtki